NABÓR WIOSENNY DO ZWIĄZKU STRZELECKIEGO

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na pierwsze spotkanie rekrutacyjne w związku z wiosennym naborem do Związku Strzeleckiego, by stać się Orlęciem bądź Strzelcem Oddziału Związku Strzeleckiego Radom im. mjr. Tadeusza Brzęka Osińskiego.

Nasza akcja jest skierowana do radomskich szkół podstawowych i średnich, uczniów w wieku od 10 roku życia jak również osób dorosłych w szczególności nauczycieli i wychowawców, instruktorów oraz pedagogów.

NABÓR WIOSENNY rozpoczynamy już w dniu 22 lutego (czwartek) od godz. 16.00, RADOM KAMIENICA DESKURÓW RYNEK 15 SALA 1.06, tutaj postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, bądź kontaktu e-mailowego: komendant@zwiazek-strzelecki.pl tel. 604219765.

ZAPEWNIAMY:

SZKOLENIA I KURSY SPECJALISTYCZNE Z ZAKRESU MUSZTRY TAKTYKI MEDYCYNY POLA WALKI SURVIVALU UDZIAŁ W ZAWODACH I KONKURSACH, MARSZACH ORAZ UROCZYSTOŚCIACH PATRIOTYCZNYCH.

Nasi Strzelcy w trakcie trwania swojej służby zdobyli nieodpłatnie specjalistyczne uprawnienia EFR (uznawane na całym świecie), CLS, SERE A, prowadzącego strzelanie czy też uprawnienia skoczka spadochronowego.

ZADANIEM NASZYM JEST:

Wykształcenie pokoleń polaków pod względem wojskowym, przez wyrabianie karności, dzielności moralnej i fizycznej, wzmocnienie ducha obywatelskiego społeczeństwa polskiego, bez zajmowania się sprawami politycznymi.

Działalność w Związku Strzeleckim (rok założenia 1910), to świetna sprawa dla osób aktywnych, którzy chcą robić coś ciekawszego.

W razie wątpliwości i pytań zapraszamy do dalszej dyskusji, bądź kontaktu e-mailowego: komendant@zwiazek-strzelecki.pl tel. 604219765, tutaj postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości!

Komendant Główny ZS
Roman BUREK