ZAROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie historycznym POWSTANIE STYCZNIOWE 1863-64 LATA 1857-1866.
Konkurs skierowany jest do uczniów, którzy na co dzień znajdują się w procesie edukacyjnym szkół podstawowych w granicach administracyjnych powiatów: szydłowieckiego, radomskiego, skarżyskiego i starachowickiego w jednej kategorii wiekowej: obejmujący klasy VI-VIII

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach:

Etap pierwszy – KONKURS SZKOLNY.

Szkoły Podstawowe, które zdecydują się na udział w konkursie historycznym będą miały za zadanie do dnia 16 stycznia wyłonić 1-3 uczniów, którzy otrzymają promocję do udziału w Konkursie Finałowym.

Etap drugi – KONKURS FINAŁOWY.

Konkurs Finałowy odbędzie się w formie online w dniu 19 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00. Finaliści Konkursu będą mieć za zadanie rozwiązać test na platformie internetowej, który składać się będzie z różnego typu zadań otwartych i zamkniętych, typu prawda fałsz, uzupełnianie luk, dokonywanie wyboru, dopasowywania, podpisu ilustracji itp. Na rozwiązanie testu przewiduje się czas 30 minut.

Komisja Konkursowa przygotowała atrakcyjne nagrody dla siedmiu najlepszych uczestników Konkursu. Wyniki Konkursu Finałowego zostaną niezwłocznie zamieszczone na stronie internetowej Związku Strzeleckiego – Organizatora konkursu
www.zwiazek-strzelecki.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu historycznego, uczniów i opiekunów na Akademię do Szkoły w Mircu w sobotę 20 stycznia 2024 roku na godzinę 17.00, gdzie następnie Laureatom Konkursu zostaną wręczone nagrody.

st. insp. ZS Roman BUREK
Komendant Główny Związku Strzeleckiego

Załączniki:

[PDF] – Regulamin Konkursu Historycznego XVIII Marszu 2024 r.

[PDF] – Klauzula informacyjna Konkurs Historyczny 2024

[PDF] – Zaproszenie Konkurs Historyczny

[PDF] – Protokół Etap I Konkurs Historyczny

[DOC] – Protokół Etap I Konkurs Historyczny