W dniach 5-8 maja 2016 r. strzelcy z oddziału Wrocław brali udział w ogólnopolskich targach strzelectwa, na których przybliżali zainteresowanym osobom naszą organizację.

Stanowisko wystawowe Związku Strzeleckiego  było co prawda nie wielkie, ale budziło bardzo duże zainteresowanie celami i ideałami wielu odwiedzających.

W trakcie targów strzelcy mogli pogłębiać również wiedzę na temat różnych typów broni strzeleckiej na stanowiskach producentów i dystrybutorów, poznawali najnowsze trendy odnośnie maskowania osobistego oraz optyki stosowanej przez wojsko i na całym świecie.

Tegoroczna ekspozycja zajęła przestrzeń całej hali naszego ośrodka, gdzie swoją ofertę zaprezentowało 79 Wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających – dystrybutorów i klientów indywidualnych.

Targi EXPOShooting zostały stworzone z myślą o osobach zainteresowanych bronią pneumatyczną, palną, czarnoprochową oraz kolekcjonerską. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji min.: zawody strzeleckie, czwarty otwarty turniej airsoftowy CQB, strzelnice ASG, strzelnice łucznicze, stanowiska do strzelania z broni pneumatycznej do 17J, dynamiczne pokazy i prezentacje, turniej Juggera, a także strefa fantastyki militarnej.

ORGANIZATORZY dziękują za udział i pomoc w tworzeniu tego wydarzenia wszystkim wystawcom i partnerom oraz zaprosili na kolejną edycję EXPOSHOOTING 12-14 maja 2017 roku.

tekst i foto własne