Szanowni Państwo!

Związek Strzelecki istnieje od 1910 roku i szczyci się tym, iż wychowujemy ludzi aktywnych łącząc w swoich programach wiedzę strzelecką z praktyką, a kompetencje z twardą rzeczywistością.

Nasza Akcja Naborowa

skierowana jest do uczniów, studentów, a także osób dorosłych posiadających doświadczenie w szczególności nauczycieli i wychowawców, instruktorów oraz pedagogów.Zarząd Oddziału Radom im. mjr. Michała Tadeusza „Brzęka” Osińskiego informuje, że w dniu 25 marca 2024 r. (poniedziałek), o godz. 17: 00, w budynku Kamienicy Deskurów, ul. Rynek 15, w Sali 1.06 (I piętro) odbędzie się spotkanie naborowe.

W przypadku niemożności przybycia lub rezygnacji ze spotkania prosimy o informację pod numerem telefonu 604 219 765 lub e-mail: komendant@zwiazek-strzelecki.pl

Po spotkaniu organizacyjnym o godz. 18.00 odbędzie się szkolenie Organizacyjne, a po nim (około godziny 18.30) pomiar umundurowania koniecznego podczas szkolenia praktycznego.

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków w swoich dziedzinach. Na co dzień realizujemy projekty oraz zapewniamy Uczestnikom naszych szkoleń wiedzę gotową do natychmiastowego wykorzystania. Zapewniamy także świetną interakcję i miłą atmosferę.

ZAPEWNIAMY NIEODPŁATNIE:

Szkolenie z musztry i medycyny pola walki, podstaw łączności, survival i bushcraft, wyjazdy na strzelnicę, udział w marszach, zawodach i konkursach oraz uroczystościach patriotycznych.

Nasi członkowie w trakcie trwania swojej służby zdobyli nieodpłatnie: specjalistyczne uprawnienia EFR (uznawane na całym świecie), CLS, SERE A, prowadzącego strzelanie czy też uprawnienia skoczka spadochronowego.

Jesteśmy przygotowani na kolejne wyzwania!

Zarząd Oddziału