Ministerstwo Obrony Narodowej wspólnie z Polską Grupą Zbrojeniowa wspierają XXIV edycję Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, który odbędzie się w dniach 6-9 września br. Wydarzenie to uzyskało Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
W ramach tegorocznej edycji MSPO, Biuro do Spraw Proobronnych otrzymało do dyspozycji powierzchnię wystawową do celów promocji ruchu proobronnego w Polsce. W naszym zamiarze jest zorganizowanie stanowiska informacyjno-promocyjnego wspólnie z organizacjami proobronnymi współpracującymi z BdSP. Jest to także doskonała okazja do zaprezentowania przez organizacje proobronne dotychczasowego dorobku na rzecz obronności państwa.
Jednocześnie informuję, że organizatorzy zapewniają bezpłatne zakwaterowanie (bursa/akademik, bez śniadania) i jeden posiłek regeneracyjny dziennie dla uczestników Targów. Z uwagi na ograniczenia ilościowe, delegacja organizacji proobronnej nie może przekroczyć trzech osób.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zarezerwowania w swoim kalendarzu terminu na udział w MSPO Kielce w dniach od 6 do 9 września br. Oczekujemy, że organizacje chętne do udziału w MSPO przygotują własne materiały informacyjno-promocyjne (banery, ulotki, publikacje, roll-upy, filmy itp.).
Koordynator projektu: Szef Wydz. V Informacji i Promocji Robert Fidura tel. 502 99 54 22 email robert.fidura@wp.pl