Fundacji Niezłomni im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” zaprasza na Rajd Niezłomnych, który odbędzie się w dniach 8, 9, 10 – września 2017 r. w Skoszynie Nowym, schronisko św. Brata Alberta, powiat ostrowiecki, gmina Waśniów.

W czasie trwania rajdu uczestnicy poznają historię związaną z działalnością Zgrupowań Partyzanckich AK „Ponury” dowodzonych przez pułkownika Jana Piwnika ps. „Ponury”.

Nasze wspólne spotkanie na rajdzie pozwoli zespołowi badawczemu Fundacji Niezłomni przekazać Państwu sprawozdanie z wyników prowadzonych prac. Rajd będzie również dobrą okazją do integracji osób zaangażowanych w prace i wolontariat na rzecz Fundacji Niezłomni.

Poniżej istotne informacje:

TERMIN: 8, 9, 10 – września 2017 r.

MIEJSCE NOCLEGU: Schronisko św. Brata Alberta w Skoszynie Nowym powiat ostrowiecki, gmina Waśniów.

WPISOWE: 0 zł

ZASADY REJESTRACJI: indywidualne podpisane zgłoszenie (w załączniku) należy wysłać w formie skanu lub zdjęcia
na adres biuro@fundacjaniezlomni.pl

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość oraz nr. PESEL (niezbędny do ubezpieczenia) prosimy podać te dane również w treści maila co pozwoli łatwo skopiować je do dokumentów niezbędnych do zawarcia ubezpieczenia.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących Rajdu Niezłomnych prosimy o kontakt z biurem Fundacji Niezłomni pod nr tel. 886 886 440 (biuro czynne w godzinach 15:00 – 20:00)

plakat rajd 2017

RAJD NIEZŁOMNYCH 2017 PROGRAM

RAJD NIEZŁOMNYCH KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNIKA 2017